20 May
20May

Dzień Mamy to jedno z najpiękniejszych świąt obchodzonych na całym świecie. To wyjątkowy czas, kiedy możemy wyrazić naszą miłość i wdzięczność wobec tych niezwykłych dla nas kobiet. Dzień mamy to okazja do celebrowania i doceniania wszystkiego, co nasze mamy doskonały dla nas. Wsparcie naszych mam, ich mądrość i ciepło są nieocenione. 

To okazja, aby otwarcie wyrazić naszą miłość i wdzięczność do naszych mam. Żyjemy w ciągłym pędzie, niekiedy zapominamy o tym, jak ważne jest docenienie bliskich nam osób i okazywanie uczuć. Dlatego warto skorzystać z tego wyjątkowego święta i powiedzieć naszym mamom, jak bardzo je kochamy i doceniamy. 

To idealny moment, aby podziękować im za wszystko, co dla nas robią! Zaplanuj ten dzień ze swoją mamą, zabierz ją na aromatyczną kawę, wyjątkowy obiad lub... sesję zdjęciową! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałyśmy! 


Specjalnie na tę okazję razem z Mariolą (https://www.instagram.com/mariola_scibor_makeup/)  i Limone (https://www.instagram.com/limone.pl/) przygotowałyśmy dla Was możliwość zarezerwowania terminu na sesję, aby uczcić wspólnie to wyjątkowe święto! 


Zaproś swoją mamę na sesję zdjęciową, gdzie spędzicie wspólnie wyjątkowy czas, tworząc razem piękne wspomnienia. Fotografować będę dla Was ja – Justyna. Uchwycę Wasze emocje i sprawie, że sesja zdjęciowa będzie dla Was swobodna i radosna. Razem z mamą będziecie bawić się świetnie, podczas moich spontanicznych ujęć. To idealna forma spędzenia wspólnego czasu, którą zwieńczą fotografie, jako wspaniała pamiątka na lata.


 O Wasz makijaż zadba Mariola! Sprawi, że poczujecie się tego dnia wyjątkowo i kobieco.

Każdy makijaż wykona z najwyższą starannością i dobierze idealne kolory do urody każdej z Was. Makijaż przed sesją zdjęciową pozwoli Wam się rozluźnić i wprowadzi w przyjemną atmosferę tego magicznego dnia! Nie wiesz co ubrać na taką sesję? 


Ela właścicielka Limone przygotuje dla Ciebie wyjątkowe ubrania uszyte z najwyższej jakości materiałów! Muślinowe sukienki lub zwiewne sukienki Suzan dodadzą Wam pewności siebie, a wygodne materiały otulą Was wygodą! 

Będziecie mogły wybrać takie same stylizacje lub postawić na indywidualny wybór, aby podkreślić styl i osobowość każdej z Was. Ubrania przygotowane do sesji będziecie mogły zakupić i dodatkowo zaskoczyć swoją mamę drobnym upominkiem!

Sesja zdjęciowa to piękna pamiątka dla mamy i córki! To wyjątkowa okazja, aby stworzyć razem wspomnienia na lata. Spędzicie wspólnie magiczny czas, doceniając więź i miłość, która Was łączy. Odkryjcie razem piękno chwil i zatrzymajcie jena zawsze na fotografiach! To prezent, który zostanie doceniony i będzie wspaniałą pamiątką dla Was obu.


Dzień Mamy to wyjątkowe święto, które chwyta za serce każdego z nas. To moment, kiedy możemy uhonorować nasze mamy, okazując im miłość, wdzięczność i szacunek. Pamiętajmy jednak, aby okazywać nasza miłość do mam przez cały rok! Życzę każdej mamie wspaniałego Dnia Mamy, pełnego uśmiechu, miłości i radości! Cieszcie się tym wyjątkowym dniem i spędźcie go w gronie najbliższych Wam osób!


Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.