22 Feb
22Feb

Boho love story

Czy szukałeś inspirującej sesji zdjęciowej w stylu boho? Jesteś fotografem, a może parą poszukującą idealnych ujęć? Oto one!

Delikatna i romantyczna. Pełna różnorodnych kadrów, aby ująć każdy detal. Otoczenie, w jakim została wykonana sesja narzeczeńska, nie jest przypadkowe. Lawendowa szklarnia to idealny wybór! Miejsce powstało z dbałością o każdy szczegół.Sesja narzeczeńska, w jakim celu?

Warto wykonać sesję narzeczeńską, aby ośmielić się z aparatem! Pomoże to uniknąć niepotrzebnego stresu podczas reportażu w dniu ślubu. Jeśli nie czujesz się swobodnie przed obiektywem, to taka sesja doda Ci odwagi. Dodatkowo lepiej poznasz się z fotografem i ułatwi Wam to komunikację.Nie odkładaj sesji narzeczeńskiej na ostatnią chwilę!

Przed samym ślubem jest masa rzeczy na głowie. Uwzględnij to, wybierając odpowiedni termin sesji narzeczeńskiej. Dobry czas to kilka miesięcy przed ślubem. Pary decydujące się na sesję narzeczeńską najczęściej wybierają reportaż pół roku przed wielkim dniem.Zadbaj o szczegóły!

Martwisz się, że nie umiesz pozować? Nie ma takiej potrzeby! Na sesjach staram się wprowadzić przyjazną atmosferę. Podpowiem Ci jak się ustawić, abyś wyszedł korzystnie i czuł się dobrze.

Uzgodnij z fotografem miejsce, w jakim ma odbyć się sesja narzeczeńska. Zadbaj o to, aby ubiór nie był zbyt krzykliwy. Na zdjęciach najlepiej prezentują się stonowane, pastelowe kolory.

Może macie swoją ulubioną playlistę? Wykorzystajcie ją razem z fotografem do sesji. Muzyka jest bardzo ważna. Pozwoli ona Wam się rozluźnić i zrelaksować. Dzięki temu zdjęcia będą wyglądać naturalnie. Dalej masz wątpliwości?

Napisz, a postaram Ci się pomóc! Uzgodnimy odpowiedni termin na sesję narzeczeńską lub odpowiem na nurtujące Cię pytanie! 

Pozowali: Justyna i Grzegorz 

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.