30 May
30May

Albumy zdjęciowe – przywołuj wspomnienia! Wyjątkowe podejście przechowywania zdjęć w albumach nadaje im fizyczną obecność i sprawia, że wspomnienia staja się jeszcze bardziej wartościowe. Chcę Wam dzisiaj przedstawić wiele form albumów, jakie może wybrać u mnie w ramach pakietów ślubnych I nie tylko! Poza cyfrowymi kopiami coraz więcej osób decyduje się na wybór albumu, który będzie na wyciągniecie ręki, jako pamiątka wybranej chwili.

Album ze zdjęciami to fizyczny przedmiot, który wywoła w nas wyjątkowe emocje, pozwoli nam w pełni oddać się chwili oglądania zdjęć i przywoła magiczne wspomnienia. Przeglądanie albumu jest bardziej interaktywne I intymne, kiedy dotykamy nasze zdjęcia i pozwala nam, choć na chwilę przenieść się do chwil uwiecznionych na fotografiach!


Cyfrowe zdjęcia narażone są na utratę lub uszkodzenie w wyniku awarii sprzętu. W albumie Twoje zdjęcia będą bezpieczne I trwałe, umieszczone w wybranej przez Ciebie formie ich przechowania.

Może to być elegancki album fotograficzny, welurowe pudełko, czy harmonijka pełna zdjęć. Twoje albumy będą wiecznie żywe! Mogą one być przechowywane przez lata I przekazywane jako dziedzictwo rodzinne.

Album to spójne dzieło fotografa. Poprzez wybrane przez Ciebie zdjęcia stworzę w albumie wyjątkową historię, która będzie wyglądać estetycznie I harmonijnie. 

Wydrukowane zdjęcia na papierze wysokiej jakości będą pięknie eksponować się w wybranym przez Ciebie albumie. 

Dodatkowym atutem albumu ze zdjęciami jest jego zwięzłość. Otrzymasz kolekcję unikalnych momentów, co ułatwi oglądanie zdjęć I wspominanie chwil.

Stwórz album zdjęciowy o jakim marzysz!  

Personalizacja albumu zawiera wybór koloru albumu, faktury, w jakiej ma zostać zamówiony I jego wielkości. Możesz wybrać album, który będzie najlepiej współgrał z kolorystyką Twojego ślubu, chrzcin czy sesji narzeczeńskiej! 

Wybór odpowiedniego motywu pozwoli jeszcze bardziej podkreślić unikatowość sesji i przekazać jej atmosferę. 

Przy personalizacji albumu ze zdjęciami możesz również dodać datę tego wydarzenia, inicjały, imiona pary młodej czy ulubione cytaty, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Dodatkowo możesz wybrać dowolną ilość zdjęć do swojego personalizowanego albumu.

 Dzięki temu album zdjęciowy nabierze indywidualnego charakteru i będzie stanowił prawdziwe lustro wspomnień.

Album zdjęciowy pozwoli Ci upamiętnić wyjątkowe momenty Twojego życia. Stanie się on nie tylko zbiorem pięknych chwil, ale też historią, która wyraża waszą indywidualność i uczucia. Pamiętaj, że personalizacja albumu powinna być kwestią Waszych indywidualnych preferencji. Wybierz kolory, elementy czy cytaty, które oddadzą charakter wydarzenia I będą spójne. Album ze zdjęciami powinien przynieść Wam wiele radości I wzruszeń. Ciesz się tym pięknym zbiorem wspomnień I dziel się nimi z bliskimi!


  • Twoje wspomnienia w najpiękniejszej oprawie!

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.